Stajnia Ojcowizna niebawem otworzy swe podwoje


W bliskim sąsiedztwie Warszawy, w Budach Pobyłkowskich, powstaje jeden z najnowocześniejszych obiektów dla miłośników jazdy konnej. Będą tam dwie komfortowo wyposażone stajnie, duża kryta ujeżdżalnia z kompletem przeszkód, tor trailowy dla koni, domki gościnne o wysokim standardzie, mini spa, gospoda z daniami kuchni regionalnej i co najważniejsze wykwalifikowani trenerzy. A to wszystko w otoczeniu pięknej mazowieckiej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku.
Obecnie obiekt jest na finalnym etapie budowy, trwają wykończenia wnętrz. Otwarcie stajni przewidziane jest na przełomie maja i czerwca. Z całą pewnością będzie to ważne miejsce na mapie jeździeckiej Mazowsza i upowszechniania tej dyscypliny sportu wśród dzieci, młodzieży, ale i osób starszych, które lubią kontakt z naturą i zwierzętami. W obiekcie przewiduje się organizację kursów, profesjonalnych szkoleń jeździeckich, imprez integracyjnych.
Właściciele stajni to pasjonaci koni. Całe przedsięwzięcie jest tak zaprojektowane, by w jak największym stopniu otoczyć troską te piękne zwierzęta. Gospodarze chętnie podzielą się swą wiedzą z gośćmi stajni, którzy już niebawem będą mogli zawitać w jej gościnne progi. Zachęcamy do śledzenia postępów w realizacji inwestycji. Więcej informacji na ten temat możecie Państwo uzyskać na Fanpage’ach Stajni Ojcowizna, które funkcjonują już na portalu społecznościowym Facebook oraz w serwisie Instagram.
facebook.com/stajniaojcowizna/
Zdjęcia: Magda Senderowska