Schronisko „Srebrny Potok” zaprasza w swe progi wszystkich zmęczonych trudami codzienności. Tutaj każdy znajdzie ciszę i spokój. Nasze Schronisko znajduje się w uroczej wsi o nazwie Jarkowice. Zewsząd dokoła otaczają je lasy. Jest to również świetny punkt jeżeli chodzi o wszelakiego rodzaju trasy turystyczne. Czechy, Śnieżka, czy okoliczne dróżki, stąd dostaniecie się wszędzie.
Pokoje są przepiękne i klimatyczne. Do dyspozycji jest również duży bar oraz miejsce na ognisko.
Posiłek, jeżeli takowy chcecie zamówić smakuje jak u mamy. Ale jeżeli chcecie sami się wykazać, to do waszej dyspozycji jest również kuchnia.
Nuda was u nas nie dopadnie, ponieważ jeśli chcecie zwiedzić coś więcej niż góry to w małych odległościach od nas jest wiele atrakcji takich jak: Karpacz, Zamek Książ, „Arado” Zaginione Laboratorium Hitlera i wiele innych. Dla każdego coś się znajdzie, czy to lekcja historii, biologii, czy może zwyczajny wypoczynek w pięknych miejscach. Tak więc jeżeli szukacie miejsca, gdzie się zrelaksujecie i wyciszycie, to właśnie je znaleźliście. Mamy 40 miejsc, więc to może właśnie wy spędzicie wakacje w naszym małym skrawku nieba.

Kontakt:
Adres: Jarkowice 136 58-420 Lubawka
tel.: 883 715 719
E-mail: schronisko.s.potok@gmail.com