Stres w pracy, miejski zgiełk, szybkie tempo życia – to wszystko sprawia, że chcemy uciec od tego, co nas otacza na co dzień i poddać się spokojnemu, harmonijnemu rytmowi natury. Doskonałym ku temu miejscem jest Hotel Ossa, luksusowy ośrodek położony pośród lasów, niespełna 90 km od Warszawy.

Wysoki standard Hotelu Ossa i dobra lokalizacja sprawiają, że moment wytchnienia od codzienności znajdą tu rodziny z dziećmi, pary chcące spędzić romantyczny pobyt w SPA, a także przedstawiciele firm planujący zorganizować konferencję w miejscu usytuowanym w sercu natury.

Ossa – hotel przyjazny rodzinie

W hotelu Ossa myśli się o najmłodszych gościach. Przestronne i komfortowe pokoje, menu przystosowane do dziecięcych gustów oraz różnego rodzaju atrakcje, niezaprzeczalnie czynią z tego miejsca hotel przyjazny dzieciom. Maluchy trudno oderwać od szalonej zabawy w strefie Ossa Kids czy kąpieli w strefie Wellness, wyposażonej m.in. w zjeżdżalnię, jacuzzi i brodzik. Dla dzieci to doskonała okazja, aby spożytkować drzemiącą w nich energię, a dla rodziców szansa na chwile relaksu. Poza tym w hotelu jest dostępna kręgielnia – warto z niej skorzystać, aby przekonać się, jak niebywałą frajda dla całej rodziny jest gra w kręgle. Wielu pomysłów na ciekawe spędzenie wolnego czasu z najbliższymi dostarcza także okolica hotelu Ossa. Pobliskie lasy zachęcają do wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek. Natomiast osoby żądne silniejszych wrażeń mogą skorzystać z możliwości udziału w organizowanych niedaleko spływach kajakowych Pilicą. Warto od czasu do czasu pozwolić sobie na wypad z najbliższymi, gdyż nic tak nie zacieśnia więzi rodzinnych, jak wspólny wypoczynek, zwłaszcza jeśli jest on zorganizowany w eleganckim hotelu przyjaznym rodzinie.

Hotel SPA

Hotel Ossa daje wiele możliwości relaksu – jedną z nich jest SPA. Goście doceniają tamtejsze centrum SPA ze strefą Wellness wyposażoną w basen, jacuzzi oraz z centrum termalnym, gdzie można skorzystać z saun: parowej, suchej i na podczerwień oraz łaźni rzymskiej. Korzystanie z sauny pozytywnie wpływa na nasz organizm: podnosi odporność, poprawia krążenie, redukuje negatywne skutki stresu. To w połączeniu z licznymi zabiegami regeneracyjnymi, jakie znajdują się w ofercie tego hotelu SPA, staje się prawdziwą ucztą dla duszy i ciała. Można się tam poddać m.in. zabiegom pielęgnacyjnym na twarz, zabiegom w nowoczesnej kapsule SPA-JET czy różnego rodzaju zabiegom na ciało i masażom, wykonywanym przez profesjonalistów z użyciem kosmetyków najlepszych marek.

Hotel konferencyjny

Hotel Ossa jest miejscem, gdzie się odpoczywa, ale i prowadzi interesy oraz przeprowadza wydarzenia firmowe. Równie dobrze można tu zorganizować niewielkie spotkanie biznesowe czy szkolenie, jak i dużą konferencję. Hotel Ossa jest bowiem dużym centrum konferencyjnym, które dysponuje aż kilkudziesięcioma salami różnej wielkości, od największego Audytorium, które może pomieścić 1600 osób, po mniejsze, kameralne i bardziej przytulne pomieszczenia. Sale są wygodne i o wysokim standardzie, co sprzyja inspirującym, żywiołowym dyskusjom, a eleganckie foyer zachęca do odpoczynku przy kawie. Hotel Ossa cieszy się renomą jako hotel konferencyjny, ponieważ łączy możliwości przeprowadzenia biznesowych imprez z szeroką ofertą aktywności, którym warto się poddać po oficjalnych spotkaniach. Goście z pewnością chętnie skorzystają z okazji do nauki gry w squasha, udadzą się na rajd rowerowy czy firmowy spływ kajakowy Pilicą.

Autor: